Moda Street Fashion

Moda uliczna w najlepszym wydaniu

Moda uliczna w najlepszym wydaniu

Ulice – nie tylko wielkich miast – coraz częściej są miejscem, w których gości wielka moda. Uznane na świecie marki pokochały streetwear i mają w swoich kolekcjach kurtki na każdą okazję.

Invicta – odpowiedź na potrzeby współczesnych mężczyzn

Współczesny mężczyzna poszukuje wygody i dobrej jakości. Kurtki zimowe włoskiej marki Invicta odpowiadają na te potrzeby. Lekka, a zarówno ciepła kurtka puchowa znajdzie miejsce w każdej szafie. Firma Invicta ma długoletnią tradycję, bo została założona w 1906 roku. Na początku zajmowała się produkcją wielokolorowych plecaków, dzięki czemu zyskała sławę. Teraz skupia się przede wszystkim na szyciu kurtek i kamizelek, które pozwalają wyróżnić się z tłumu. Invicta to firma, która stawia na kolor. Jej produkty dostępne są między innymi w tak intensywnych barwach jak czerwony czy żółty. Pikowane kurtki tej marki wyróżnia także logo firmy, które umieszczone jest na rękawie. Nowatorskim rozwiązaniem, jakie stosuje Invicta, są szelki, na których kurtka się otrzymuje po jej zdjęciu i które pozwalają tworzyć różnorodne stylizacje. Kurtki wyposażone są także w praktyczne wewnętrzne kieszenie.

W góry i do miasta

Męskie kurtki Invicta dostępne są w dwóch długościach – krótkie, sięgające pasa i długie, kończące się przed kolanami. Do szycia kurtek firma wykorzystuje ekologiczne materiały, ale to tylko jedna z ich zalet. Kurtki zostały pomyślane tak, aby były jak najbardziej funkcjonalne. Niektóre modele wyposażone zostały w dwukierunkowy zamek, dzięki któremu kurtkę możemy zapinać od góry lub od dołu, w zależności od tego, jak nam jest wygodniej. Dół kurtki oraz rękawy wykończone są elastycznymi ściągaczami, dzięki którym zimowe kurtki dają więcej ciepła. Invicta początkowo szyła nie tylko plecaki, ale też kurtki dla miłośników gór, co jest gwarancją wysokiej jakości ich produktów. Obecnie produkowane kurtki sprawdzą się także w mieście – możemy je założyć na spacer czy do pracy. Dobrą jakość nie zawsze widać na pierwszy rzut oka, potrzeba czasu, aby się o niej przekonać. Kurtki i kamizelki marki Invicta to ubrania, które możemy nosić przez wiele sezonów.