Moda Street Fashion

Moda na mrozy

Moda na mrozy

Ciepłe kurtki o ponadczasowym fasonie to znacząca część kolekcji włoskiej marki Hetrego, która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji ubrań wierzchnich.

Hetrego – to, co w modzie najlepsze

Puchowe kurtki, które reprezentują to, co w modzie ulicznej najlepsze to wizytówka marki Hetrego. Prócz kurtek i płaszczy marka ta oferuje także ocieplane kamizelki. Ubrania tej marki to połączenie sportowego szyku z elegancją i luksusem. Jej produkty nie tylko są zgodne z trendami, ale przede wszystkim je kreują i wyznaczają kierunek, w którym moda powinna podążać. Historia tej marki sięga początków XX wieku. Jej twórcą był Włoch Luigi Minardi, a profil firmy nie zmienił się przez ponad wiek jej działalności – miejski sportowy szyk zawsze był jej wyznacznikiem. Swoją karierę Luigi rozpoczął w latach 70. od sprzedaży dekoracyjnych ptasich piór, a także zwykłego pierza. Wypełniano nim śpiwory, a dopiero po kilkunastu latach Minardi zaczął je wykorzystywać do produkcji kurtek puchowych. Rynek podbiły dopiero w latach dwutysięcznych, ale od tej pory cieszą się niesłabnącą popularnością.

Moda w zgodzie z ekologią

Kurtki wypełnione puchem to produkt ekologiczny, dlatego ich popularność nie maleje. Ten tradycyjny już sposób na produkcję ciepłych, komfortowych i lekkich kurtek Hetrego łączy z nowoczesną stylistyką. Kurtki, które kiedyś miały prosty, typowo sportowy fason, teraz dostępne są także w wersji eleganckiej. Połyskująca kurtka damska z ozdobnymi przeszyciami to hit i kwintesencja sportowego szyku. Puchowe kurtki, które Hetrego ma w swojej ofercie, z roku na rok zyskują na urodzie. Niegdyś zakładane jedynie na co dzień do sportowych stylizacji, dziś możemy je zestawić z wytwornymi, wieczorowymi kreacjami. Puchowe pikowane kamizelki Hetrego możemy założyć nie tylko do ciepłych swetrów i spodni ale także do eleganckich sukienek, tworząc w ten sposób niebanalne zestawienia. Charakterystycznym dla tej marki i zaskakującym rozwiązaniem są rozpinane rękawy, w które wszyto zamki błyskawiczne.