Moda Street Fashion

Moda inspirowana ulicą

Moda inspirowana ulicą

Nowe pokolenie projektantów coraz odważniej wkracza w świat mody. Nowatorskie podejście do projektowanie, szukanie niebanalnych rozwiązań, przysparza im wielu fanów i nowych klientów.

Philipp Plein- prostota dla mężczyzn

Ten urodzony w roku 1978 roku niemiecki projektant Philipp Plein ma już swoją wierną klientelę. Pochodzi z Albanii, a zanim zajął się modą, projektował meble. Zdobył wiele znaczących w branży nagród, a twarzą jednej z jego kampanii była sama Naomi Campbell. Obok projektowanych przez niego ubrań nie można przejść obojętnie, trudno je też pomylić z propozycjami innych projektantów. Philippa Pleina inspiruje ulica. W jego kolekcjach skierowanych do mężczyzn znajdują się bluzy, spodnie, kurtki – o prostym, tradycyjnym kroju. Jednak tym, co wyróżnia twórczość tego projektanta są grafiki zdobiące jego projekty. Bluzy i spodnie dresowe w całości pokryte nadrukiem przedstawiającym smoka to propozycja dla mężczyzn, którzy stawiają na oryginalność i lubią wyróżniać się z tłumu.

Trupia czaszka i kreskówki

Jednym z motywów chętnie wykorzystywanych przez Philippa Pleina jest trupia czaszka, która pojawia się na ubraniach wierzchnich, jak bluzy czy kurtki, ale także na bieliźnie. Innym, odmiennym motywem, ale równie chętnie umieszczanym przez tego projektanta na ubraniach są postacie z kreskówek. Męska kurtka dżinsowa z bohaterami „Looney Tunes” to propozycja dla osób z dużym poczuciem humoru, niebojących się modowych eksperymentów. Phillipp Plein dba o każdy szczegół męskiej stylizacji, dlatego w jego kolekcjach znajdują się także akcesoria, takie jak paski do spodni czy maseczki na twarz oraz bielizna i obuwie. Ten popularny projektant oferuje także duży wybór spodni dżinsowych, które tworzą spójną stylizację z pozostałymi elementami garderoby z jego kolekcji. Koszule o klasycznym kroju zapinane na perłowe guziki, wykonane z wysokiej jakości materiałów, to również znacząca część tej oryginalnej kolekcji.

Philipp projektuje także dla kobiet. Jego klientkami są te, które poszukują nowatorskich rozwiązań, ale nie chcą przy tym rezygnować z wyrafinowanej elegancji.