Moda Włochy

Młoda moda z Włoch

Młoda moda z Włoch

Włochy to jeden z tych krajów, w którym rodzi się moda. W ubraniach włoskich projektantów chodzi cały świat i z zapartym tchem obserwuje, co nowego mają do zaoferowania.

Ermano Firenze – tradycja z nutą nowoczesności

Ekskluzywną odzież dla wymagających kobiet proponuje marka Ermano Firenze. W porównaniu z wieloma słynnymi włoskimi domami mody i firmami z tej branży jest ona stosunkowo młoda na rynku. Została założona w 2000 roku we Florencji przez Ermano Scervino , ale szybko dostrzegł ją cały świat, bo ubrania z jej kolekcji trafiają w upodobania kobiet na każdej szerokości geograficznej. O dużej kreatywności włoskich projektantów niech świadczy to, że na rynek wypuszczają także kolekcje dla dzieci i dla mężczyzn, a oprócz ubrań proponują bieliznę i stroje kąpielowe. Ermano czerpie z tradycji, nawiązując w swoim krawiectwie do przeszłości i stylizacji, jak ze starych fotografii. W jego projektach wybrzmiewa jednak nuta nowoczesności, więc są one cenione przez nowoczesne, chcące się wyróżniać, kobiety.

Prosto, ale z fantazją

Prosty w formie oversize’owy płaszcz, minisukienka z ekoskóry czy koronkowa, prześwitująca spódnica, to kwintesencja stylu stworzonego przez tego włoskiego projektanta. Niezwykle proste w formie sukienki lub swetry spotykają się w jednej kolekcji z fantazyjnymi falbankami i wzorami. Po raz pierwszy swoją damską kolekcję ten dom mody zaprezentował w trzy lata od jego powstania na tygodniu mody w Mediolanie. W kolejnych latach marka wprowadzała nowe produkty – powstała linia ubrań dla mężczyzn, a także dla dzieci. Firma wypuściła na rynek także skórzane akcesoria, bieliznę i stroje kąpielowe. Różnorodność jest tym, co wyróżnia projekty tej marki na tle innych. Są wśród nich ubrania, które wpisują się stylistycznie w modę uliczną, jak i sukienki, spódnice czy bluzki na bardziej oficjalne okazje. Kobiety ceniące wygodę i sportowy luz w kolekcji znajdą legginsy, spodnie dresowe czy wygodne kurtki. Kolekcja marki Ermano Firenze pozwala kobiecie być zmienną i każdego dnia prezentować się zupełnie inaczej.