Ameryka Moda

Marka, którą kocha Hollywood

Marka, którą kocha Hollywood

Kobiecość w najlepszym wydaniu – to najlepsze określenie kolekcji, które wypuszcza w świat marka Wolford. Podkreślające sylwetkę body, bluzki czy legginsy to duża część asortymentu tej uwielbianej przez gwiazdy Hollywood marki.

Zawsze modna kobiecość

Wolford to nie tylko ubrania, ale też bielizna, a zwłaszcza duży wybór rajstop. Wiele modeli ozdobionych jest prześwitującymi wzorami, marka wykorzystuje też często motywy zwierzęce. Miłośniczki tej marki mogą zdecydować się także na rajstopy z jej logo. Wolford wychodzi naprzeciw także kobietom aktywnym. Elastyczne legginsy sprawdzą się jako strój do joggingu czy innych ćwiczeń fizycznych. Niektóre z modeli tej części garderoby mogą być także elementem bardziej eleganckiej stylizacji, w której można wybrać się na spotkanie z przyjaciółmi czy nawet na randkę. Marka Wolford powstała w Austrii, ale podbiła także serca kobiet za oceanem, a teraz ma szansę rozkochać w sobie Polki. Ponadczasowy styl projektów tej marki sprawia, że cieszy się ona od lat niezmiennym powodzeniem. Bo kobiecość nigdy nie wychodzi z mody.

Wolford – innowacje i ekologia

Na początku swojej działalności, ta założona w 1950 roku firma, zajmowała się wyłącznie produkcją bielizny. Z jej taśm produkcyjnych schodziły duże ilości rajstop i skarpet. Nie były to jednak produkty masowe – firma zawsze dbała o to, by były dobre gatunkowo, poszukiwała ciekawych rozwiązań i wprowadzała innowacje. To Wolford właśnie wyprodukował pierwszą bieliznę bezszwową, która po dziś dzień jest uwielbiana przez kobiety. Marka stara się podążać z duchem czasu, dlatego tak ważna jest dla niej ekologia. Na rynek wypuściła serię biodegradowalnych swetrów oraz t-shirtów. Tkaniny, które opracowała, mogą w przyszłości stać się nawozem lub posłużyć jako materiał do uszycia nowych ubrań. Topy, bluzki, spódnice i inne elementy garderoby tej marki są doskonałą bazą zarówno do stylizacji klasycznych, jak i nowoczesnych.