Buty Moda

Buty, które musisz mieć

Buty, które musisz mieć

Cesare Casadei – jeżeli jeszcze nic ci nie mówią te dwa słowa, to czas to zmienić. Ten włoski projektant urodził się we włoskim Rimini. Jego rodzice zajmowali się produkcją obuwia i odnosili w tej dziedzinie spore sukcesy, bo udało im się podbić nie tylko rynek krajowy, ale też zagraniczny.

Z Włoch na cały świat

Młody Cesare podróżował i szukał własnego sposobu na życie, ale wrócił do kraju i zaprojektował swoją kolekcję obuwia. To był początek jego wielkiej kariery w świecie mody. Początkowo produkował jedynie proste modele obuwia, które z wielką światową modą miały niewiele wspólnego, ale jego niecodzienna kreatywność sprawiła, że został dostrzeżony i jego firma z roku na rok rosła w siłę. Mimo że nie ustrzegł się błędów i nie wszystkie produkowane przez niego buty zyskały uznanie, nie poddał się, ale stale doskonalił swój warsztat. W latach 90. Cesare otwiera swój pierwszy showroom, a dziś pracuje z nim zespół profesjonalnych projektantów. Buty sygnowane jego imieniem i nazwiskiem cieszą się obecnie powodzeniem na całym świecie.

Cesare Casade – talent i pasja

Firma Cesare Casadei powstała z pasji i umiłowania rzeczy dobrego gatunku. W jego kolekcjach znajdują się zarówno niebotycznie wysokie szpilki, jak i wygodne i stylowe sneakersy. Już na pierwszy rzut oka widać, że charakteryzuje je nieprzeciętna wygoda. Jednocześnie są to buty, które łączą w sobie najnowsze trendy w modzie i doskonale podkreślą urodę wielu współczesnych stylizacji. Czarne pikowane sneakersy lub z pluszowymi wstawkami to elegancja wersja tych popularnych modeli butów. Cesar Casadei zna potrzeby współczesnych kobiet i zdaje sobie sprawę, jak różnorodne potrzeby mają jego klientki. Dlatego w jego kolekcji są też wysokie sznurowane trapery, z wszytym w boku zamkiem błyskawicznym, który ułatwia ich wkładanie. Choć sprawiają wrażenie solidnych, są niezwykle lekkie i wygodne. Idealne do rockowych wyrazistych stylizacji. Podobny styl reprezentują wysokie kozaki, których noski są zakończone metalowymi nakładkami. W kolekcji tego projektanta są jednak także letnie, delikatne klapki w pastelowych kolorach.